Оплата та доставка

Способи оплати

Готівкова оплата. Зробіть замовлення на сайті або по телефону. Оплата здійснюється готівкою при отриманні замовлення на складі інтернет-магазину у м. Львів. Також оплата готівкою приймається при будь-яких способах доставки.

Платіжними картами Visa і Master Card

Оплата платіжними картами здійснюється безпосередньо на сайті. Приймається оплата лише українськими платіжними картами. Для отримання товару при собі необхідно мати документ, що засвідчує особу – паспорт громадянина України або посвідчення водія.

Самовивіз

Ви можете отримати своє замовлення на нашому складі у м. Львів. Ваше замовлення буде готове до видачі протягом кількох годин, за умови наявності достатньої кількості товару на складі. Попередньо ми зв’яжемось з вами і повідомимо, коли покупку можна забрати.

Нова пошта

Ви можете отримати своє замовлення в одному з відділень «Нової пошти». Графік роботи відділень і адреси є на сайті novaposhta.ua.

Вартість доставки складає від 40 до 1100 грн. і залежить від ваги та габаритних розмірів товару. Точну вартість Ви можете побачити, оформивши замовлення та вибравши місто, куди необхідно здійснити доставку. Час доставки займає від 1 до 3 робочих днів з моменту відвантаження. Доставка тарифікується за загальною вагою замовлення.